Nord

Przewozy Autokarowe Nord Gdynia. Tanie Bilety Autokarowe. Tanie busy z Polski i do Polski.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Nord On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W WYSZUKIWARCE EUROTICKET- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Firma Nord została utworzona w Gdyni, 1984 roku, jako trzeba z kolei firma turystyczna w Trójmieście. Początkowo firma skupiała się na organizowaniu wycieczek w Rejonie Morza Bałtyckiego. Następnie oferta ta została wzbogacona o dodatkowe miejscowości krajowe i zagraniczne. Następnie firma rozszerzyła swoje usługi o międzynarodowe przewozy autokarowe osób.

Przy współudziale firm partnerskich firma Nord Gdynia organizowała przewozy na trasach do: Niemiec, Francji, Belgii, Holandii i Anglii. Ilość kursów uzależniona jest od zapotrzebowania pasażerów. Warunki przewozu firmy Nord uwzględniają możliwość realizowania przewozów na wybranych liniach przy udziale firm partnerskich, wymienionych w szczegółowym rozkładzie jazdy. Bilety na przejazdy autokarami firmy Nord Gdynia nabyć można bezpośrednio u agentów pośredniczących w sprzedaży, bądź drogą internetową, z zastrzeżeniem, iż bilety te nabyć można najwcześniej na dwa miesiące przed planowaną podróżą.

Wszelkie zniżki stosowane przy sprzedaży biletów wymienione są w cenniku firmy. W czasie podróży każdy pasażer objęty jest ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków przewoźnika. Ubezpieczeniu temu podlegają wszelkie zdarzenia losowe, które wydarzą się wewnątrz autokaru w czasie trwania podróży.

Obecnie firma Nord Gdynia oferuje międzynarodowe przewozy osób na dwóch trasach. Pierwsza z nich rozpoczyna się w Elblągu o godzinie 14.00 w środy, soboty i niedziele i po zatrzymaniu się w miastach pośrednich, m.in. w: Tczewie, Gdańsku, Gdyni, Koszalinie, Nowogardzie, Amsterdamie, Rotterdamie i Brukseli, około godziny 18.30 kończy się w Paryżu, we Francji.

Droga powrotna autokaru na tej linii trwa od 10.00 do 12.30 dnia następnego. Ponadto na tej samej trasie realizowana jest w soboty skrócona linia – jedynie do Brukseli. Druga zaś trasa prowadzi z Elbląga do Stuttgartu w Niemczech, przejeżdżając przez: Malbork, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Szczecin, Norymbergę, Monachium i Ulm i trwa niespełna dobę.

Bilety Autokarowe Nord