Międzynarodowe Przewozy Autokarowe Neapol Włochy

Tanie Bilety Autokarowe Neapol. Autokary Polska Włochy. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Neapolu. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Neapol (wł. Napoli)  jest jednym z miast położonych w południowych Włoszech w centrum Zatoki Neapolitańskiej. To stolica regionu Kampania oraz prowincji Neapol.
Miasto położone jest u stóp Wezuwiusza i jest trzecim co do wielkości miastem we Włoszech.  Jego historia sięga VIII wieku p.n.e. kiedy to został założony przez Greków. Dzięki temu miasto stało się w tamtych czasach centrum filozofii epikurejskiej.
Neapol to miasto bardzo chętnie odwiedzane przez turystów z całego świata. Do najchętniej odwiedzanych zabytków należą tu:  Zamek Jajeczny (XII i XVI wiek), Nowy Zamek (rozbudowany przez aragońskich władców Neapolu z renesansowym bogato rzeźbionym łukiem triumfalnym), liczne zabytki sakralne, gotycka katedra (XIII-XV wiek) z kaplicą św. Januarego, Palazzo di Capodimonte (pałac barokowy) Palazzo Como (pałac renesansowy), Palazzo Reale (królewski pałac barokowy), katakumby rzymskie oraz znajdujące niedaleko Neapolu Pompeje.

Przewozy autokarowe Neapol - Włochy - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Autokary do Neapolu zapewniają: Eurores, Eurobus-Eurolines Polska, Sindbad, Almabus, Rudnik-Tumay, Interbus-Sindbad, Agat, Autokar Polska, Trans-Europa, Eurolines-Mądeltrans, MIŚ. Dzięki licznym połączeniom autobusowym podróż z Polski do Neapolu jest dostępna dla każdego. Autokary do Neapolu odjeżdżają z kilkudziesięciu miast, zatem wyjazd do Włoch jest łatwy i tani. Zainteresowanych ofertą, jaką są tanie bilety autokarowe zapraszamy na naszą stronę internetową.

 Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Włoch - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Neapolu sprawdzały także bilety autokarowe do Padwy oraz autokary do Padwy.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe kupujesz po najniższej cenie oraz masz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem. Korzystaj i rezerwuj teraz.