Agat

 Rezerwuj Bilety Autokarowe Agat On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

 

UWAGA: JEŻELI NIE ZNALAZŁEŚ KURSU W WYSZUKIWARCE EUROTICKET - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER

Tanie Bilety Autokarowe Agat

Włochy, Szwajcaria, Austria, Francja, Anglia, Niemcy, Słowenia, Luksemburg, Dania, Grecja, Belgia, Ukraina. Busy z Polski i do Polski.

Najpopularniejsze tanie autobusy Agat: autobusy do Londynu, busy do Berlina, autokar do Rzymu, bilet autokarowy do Paryża, Dortmundu, Hamburga i wiele innych.
Jeśli poszukujesz biletu autokarowego to mamy dla Ciebie najtańsze bilety autokarowe Agat blisko 70-ciu przewoźników. Sprzedaż i rezerwacja biletów autokarowych do większości państw Europy. Sprawdź połączenie i znajdź najtańszy bilet.

Agat to polska firma przewozowa, oferująca wyłącznie przewozy autokarowe międzynarodowe. Powstała ona w 1992 roku, kiedy to wyruszył pierwszy autokar wiozący pierwszych podróżnych z Polski do Włoch. Od tej pory ilość kursów oferowanych przez firmę została znacznie zwiększona i stale dostosowywana do potrzeb klientów. Siedziba firmy mieści się w Kraśniku, przy ulicy Lubelskiej 31, zaś oddziały firmy znajdują się także w Lublinie, Tarnobrzegu, Lubartowie, Puławach i Ostrowcu Świętokrzyskim. Głównymi celami założycieli firmy jest zaspokojenie potrzeb klientów, poprzez stałe dostosowywanie oferty, a także spełnienie oczekiwań klientów w stosunku do realizowanych połączeń międzynarodowych.

W związku z wyjściem w kierunku klienta, firma uruchomiła połączenia z wieloma europejskimi miastami, zlokalizowanymi w: Grecji, Anglii, Szkocji, Walii, Szwajcarii, Francji, Danii, Austrii, Belgii, Holandii, Niemczech, a także we Włoszech i na Ukrainie. Dla zapewniania najwyższej jakości świadczonych usług, firma stale bada trendy rozwojowe w transporcie międzynarodowym, szkoli swój personel, wymienia tabor na coraz bardziej nowoczesny i luksusowy, aby w ten sposób zadowolić klientów i zdobyć przewagę nad konkurencją.

Jeśli np. szukasz połączenia autokarowe do Danii to zobacz jak tanie mamy bilety autokarowe Odense, bilety autokarowe Olby czy bilety autokarowe Ronnede. Zanimzarezerwujesz bilet możesz porównać ceny pzrewoźników i rozkłady jazdy do wybranej miejscowości.

Bilety autokarowe na przejazdy autobusami firmy Agat nabyć można na naszej stronie internetowej on line, w jednym z biur firmy, w jednym z krajowych lub zagranicznych biur agencyjnych (dostępnych w wykazie), bądź za pośrednictwem Internetu. Bilety autokarowe Agat warto jednak kupować on line bez żadnych prowizji i dodatkowych opłat. Miastami, do których można dojechać z Polski autokarami firmy Agat są: Palermo, Lecce, Marsylia, Geneva, Milano, Flensburg, Kopenhaga, Freiburg, Luxemburg, Southampton, Łuck oraz Ateny.

Przykładowe połączenie prowadzi z Kraśnika w Polsce, poprzez Rzeszów, Tarnów, Katowice, Wrocław, Olszynę, Amsterdam, Rotterdam i kończy się w Brukseli, w Holandii. Jedyne natomiast połączenie Polski ze wschodem Europy, oferowane przez firmę Agat rozpoczyna się w Lublinie, a kończy się w Łucku na Ukrainie.

Bilety Autokarowe Agat