Miedzynarodowe Przewozy Autokarowe do Girony w Hiszpanii

Tanie Bilety Autokarowe Girona. Autokary Polska Hiszpania. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Girony. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Międzynarodowe połączenia autobusowe na trasie Polska-Hiszpania cieszą się dużym zainteresowaniem wśród podróżnych. W związku z tym kilka firm transportowych oferuje swoim klientom liczne autobusy do Hiszpanii, gdzie jednym z najchętniej odwiedzanych miast jest Girona.
Girona to miasto w Katalonii, które charakteryzuje się jedną z najlepiej zachowanych średniowiecznych starówek w Europie. W związku z tym turyści bardzo chętnie odwiedzają tę miejscowość. Jednak Girona przyciąga nie tylko miłośników średniowiecznej architektury, ale także amatorów gór. 

Przewozy autokarowe do Girony - Hiszpania - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Miasto położone jest u podnóża Gór Katalońskich i oddalone około 60 km od Pirenejów i 40 km od Morza Śródziemnego. Przez miasto przepływają dwie rzeki: Ter i Onyar.  
Odwiedzając Gironę warto zobaczyć najważniejsze zabytki do których należą: liczne obiekty sakralne (Katedra NMP, Bazylika Sant Feliu), domy nad rzeką Onyar, Łaźnie Arabskie, zespół budynków  w stylu secesyjnym,  fortyfikacje z czasów rzymskich,  Stare Miasto, El Call i wiele innych.
Najczęściej autokary do Girony zapewniają: Eurobus-Eurolines, Intercars-Basque, Sindbad, Interbus-Sindbad. Dzięki temu, że odjeżdżają one z kilkudziesięciu polskich miast podróżni mogą bez problemu wyjechać z pobliskich miejscowości. Zainteresowanych ofertą, jaką jest podróż z Polski do Girony zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można nabyć bilety autokarowe do Hiszpanii w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Hiszpanii - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Girony sprawdzały także bilety autokarowe do Granady oraz autokary do Luceny.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe masz gwarancję najniższej ceny oraz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem.