Bilety Autokarowe PKS Słowacja

PKS – Słowacja. Tanie bilety autobusowe międzynarodowe PKS na Słowację. Busy Polska Słowacja.

Rezerwuj Bilety Autokarowe PKS Słowacja On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNALAZŁEŚ KURSU W WYSZUKIWARCE EUROTICKET - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER.

Przewozy autokarowe to popularna i chętnie podejmowana form transportu. Wykorzystują je bardzo chętnie osoby podróżujące po Europie, gdyż zapewniają one bezpieczeństwo i komfort dzięki realizowaniu ich przez nowoczesne i wysokiej jakości busy i autobusy. Dodatkowo podróżowanie autobusem jest dostępne dla wszystkich zainteresowanych, z uwagi na przystanki pośrednie usytuowane na terenie całego kraju. Chcąc skorzystać z podróży autokarem wystarczy nabyć bilet autokarowy, którego sprzedaż prowadzą firmy na terenie całego kraju, bądź także drogą elektroniczną.

Bilety autokarowe to dokumenty imienne, a więc należy pamiętać, iż nie wolno ich udostępniać osobom trzecim. Dzięki zaś licznym promocjom oferowanym przez przewoźników, tanie bilety autokarowe stają się konkurencyjne w stosunku do innych form transportu. Wśród licznej grupy przewoźników znajduje się m.in. firma PKS czyli Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej. To w przeszłości duży przewoźnik organizujący transport publiczny. Z czasem firma zakończyła działalność, a jej nazwę przejęły firmy regionalne, oferujące swoje własne krajowe i międzynarodowe połączenia autokarowe.

Do realizacji tychże połączeń firmy udostępniły nowoczesne i wysokiej jakości busy, autobusy i autokary. W siatce połączeń firm PKS znajduje się wiele państw europejskich, we wszystkich zakątkach kontynentu. Jednym z tych państw jest Słowacja. To kraj usytuowany w centralnej części kraju, sąsiadując z Polską od południa. Słowacja to przede wszystkim kraj atrakcyjny turystycznie, głównie za sprawą licznych źródeł termalnych, rozlokowanych na terenie całego kraju. W tych również celach podróżowanie autokarem realizowane jest z Polski do Słowacji.

Dzięki niedużej odległości podróż autobusem na te trasie nie jest długie, a więc także nie uciążliwe. Trasy realizowane autobusem PKS z Polski do Słowacji prowadzą najpierw przez liczne miasta polskie, a następnie słowackie, prowadząc docelowo do innych państw europejskich. Na przystanki po stronie polskie autokary zajeżdżają do miast: Białystok, Częstochowa, Rzeszów, Warszawa oraz Łódź. Pośredni przystanek po stronie słowackiej autokary PKS realizują w stolicy kraju – Bratysławie, po czym kontynuuje trasę docelowo do Włoch, bądź Francji.