Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Braunschweig w Niemczech

Tanie Bilety Autokarowe Braunschweig. Autokary Polska Niemcy. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Braunschweig. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Brunszwik (niem. Braunschweig) jest miastem na prawach powiatu w środkowej części Niemiec, w kraju związkowym Dolnej Saksonii. Leży nad rzeką Oker na północ od masywu górskiego Harz. Braunschweig (Brunszwik) jest ważnym ośrodkiem przemysłowym, a rozwinął się tu głównie przemysł maszynowy, środków transportu, elektroniczny, elektroniczny, metalowy oraz spożywczy. Miasto jest ważnym węzłem komunikacyjnym oraz centrum naukowym (uniwersytety, politechnika).  
Mimo zniszczeń jakie dotknęły miasto w czasie II wojny światowej, zachowało się wiele cennych dzieł sztuki i zabytków. Do najchętniej odwiedzanych miejsc należą: zabytkowy zespół Pałacu Zamkowego, Rynek Starego Miasta (Ratusz, Sukiennice, Fontanna Maryi, Dom Stechinelli, Dom pod Siedmioma Wieżami, Kościół Świętego Marcina), Nowe Miasto wraz z Budynkiem Starej Wagi, Kościołem Świętego Andrzeja oraz biblioteką. Do innych zabytków Braunschweig należą: opactwo cystersów, park i pałac Richmond z XVIII wieku oraz chętnie odwiedzany ogród botaniczny. 

Przewozy autokarowe do Braunschweig - Niemcy - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Autokary z Polski do Braunschweig zapewniają: Sindbad, Bartuś, Ecolines, PKS Warmia, Selment, Julia Tour, Nord oraz zrzeszenie przewoźników Eurobus-Eurolines Polska (Eurotrans, Sokół, Biacomex Transport, Warmia). Dzięki popularności, jaką cieszą się przewozy autokarowe na trasie Polska-Niemcy-Polska, każdy podróżny może wyjechać do Braunschweig nawet z mniejszego polskiego miasta. 

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Braunschweig sprawdzały także bilety autokarowe do Bremenhaven oraz autokary do Berlina.

Zobacz super oferty na bilety autokarowe Agat

A może potrzebujesz tanie bilety autobusowe do innych krajów. Sprawdź ceny na bilety autokarowe Grenoble lub zobacz rozkład jazdy na autobusy do Londynu