Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Linz w Austrii

Tanie Bilety Autokarowe Linz. Autokary Polska Austria. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Linz. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Linz jest miastem, które zamieszkiwały osobistości znane na całym świecie, które wpłynęły znacznie na losy świata. Na pierwszym miejscu należy wymienić tutaj Adolfa Hitlera, który w okolicach Linz spędził swoje dzieciństwo i w ostatnich latach swojego życia wypowiadał się o tej miejscowości bardzo ciepło, uważał ją za swoje rodzinne miasto, chciał z Linz swego czasu zrobić centrum III Rzeszy. Innym znanym mieszkańcem jest Johannes Keppler, wybitny naukowiec, który w Linz studiował matematykę. Właśnie pod względem nauki Linz jest bardzo ciekawym ośrodkiem, jako że znajduje się tutaj Ars Electronica Center, futurystyczne laboratorium, w którym można znaleźć obiekty rodem z filmów science-fiction, a także samemu przeprowadzać przeróżne eksperymenty.

Szukasz bilety autokarowe do Linz? Wybierz termin, przewoźnika, zapłać za bilet kartą lub przelewem, a za kilka chwil będziesz miał gotowy swój tani bilet na autokar do Linz.

Czy wiesz, że ceny naszych biletów autokarowych do Linz w Austrii to ceny bez prowizji? Sprawdź bilety, wybierz przewoźnika i rezerwuj już dziś. Płatności za bilety możesz dokonać kartą lub przelewem.

Chcąc się wybrać do austriackiego Linz, bardzo dobrym pomysłem jest udanie się tam za pośrednictwem polskich linii autobusowych. Przewozy autokarowe do Linz aktualnie oferowane są przez dwóch przewoźników: Eurolines Polska oraz Eurobus. Wyjazdy odbywają się w większość dni tygodnia, w zależności od miejscowości, z której chcielibyśmy wyruszyć. Autokar do Linz dociera w dość krótkim czasie, z Katowic podróż taka zajmuje jedynie 8 godzin, natomiast z Cieszyna dotrzemy tam nawet w 6.5 godziny. Innymi miastami, z których możemy dotrzeć to tej miejscowości są Kraków, Warszawa, Gorlice, Nowy Sącz i jeszcze kilka innych. Ceny biletów nie są wygórowane, Eurolines Polska oferuje bilet do Linz w jedną stronę za 180 zł, co jest dosyć atrakcyjną ceną w porównaniu do innych ofert. Jeśli ktoś planuje długoterminową podróż do tego miasta, to warto zawczasu śledzić strony przewoźników, gdyż od czasu do czasu oferują oni interesujące rabaty.
W razie gdyby kogoś interesowały inne miejscowości, autobusy do Austrii odjeżdżają również z innych polskich miast, praktycznie we wszystkie dni tygodnia i swoje usługi oferuje znacznie więcej przewoźników, np. Almabus, Bermuda, Agat czy Jordan. Bilety w jedną stronę zazwyczaj osiągają cenę w granicach 200-300 złotych

 

Ci którzy kupili bilet autokarowy do Linz sprawdzali także bilety autokarowe do Graz oraz autokary do Wiednia.

Przewozy autokarowe do Austrii - Linz - Sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe on line!