Polonia Transport

Przewozy Autokarowe Polonia Transport. Tanie Bilety Autokarowe On Line. Tanie busy z Polski i do Polski.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Polonia Transport On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

  
UWAGA: JEŻELI NIE ZNALAZŁEŚ KURSU W WYSZUKIWARCE VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET.

Polonia Transport to firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w świadczeniu międzynarodowych usług transportowych. Działa ona w formie spółki prawa handlowego na rynku polskim od 1988 roku, a swoją główną siedzibę ma w Zamościu. Od momentu utworzenia firma stale wzbogacała swoją ofertę transportową o kolejne nowe linie autokarowe, dostosowując tym samym swoją ofertę do zapotrzebowania zgłaszanego przez potencjalnych klientów.

Aktualnie firma Polonia Transport obsługuje ponad czterdzieści regularnych linii autokarowych do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec i Francji (połączenie to obsługuje także miasta w Holandii i Belgii). Bilety na przejazdy autokarami firmy Polonia Transport nabyć można zarówno drogą internetową, jak również bezpośrednio w jednej z ponad tysiąc agencji pośredniczących w Polsce, lub kilkudziesięciu agencji w Europie.

Przewoźnik oferuje bilety jednostronne, dwustronne zamknięte – datowane, bądź dwustronne typu open. W ramach jednego biletu pasażer ma prawo do przewozu jednej sztuki bagażu podręcznego o wadze do 5 kg, który powinien zmieścić się w półce nad siedzeniem, oraz jednej sztuki bagażu podstawowego o wadze do 25 kg i nieprzekraczającego łącznych wymiarów 190 cm – przewożonego w luku bagażowym. Ponadto przewoźnik nie zezwala na przewóz zwierząt. Zakupiony bilet pasażer może zwrócić najpóźniej jeden dzień przez planowaną podróżą i wówczas otrzymuje zwrot pieniędzy z potrąceniem 10% jego wartości.

Przy zakupie biletów firma Polonia Transport przygotowała następujące zniżki: 80% dla dzieci do ukończenia czwartego roku życia, 50% dla dzieci od 4 do 12 roku życia oraz dla osób z orzeczoną tzw. I grupą inwalidzką i dla ich opiekunów, oraz 10% dla studentów, którzy nie ukończyli 26 roku życia, dla osób powyżej 60 roku życia oraz dla grup zorganizowanych – powyżej 10 osób. Istnieją również zniżki wynikające z posiadania Karty Stałego Klienta, które to preferencyjne zniżki ustalane są regulaminowo.

Jedna z oferowanych linii autokarowych prowadzi z Zamościa, przez Krasnystaw, Chełm, Lublin, Puławy, Radom, Skarżysko-Kamienną, Kielce, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Kalisz, Poznań, Eindhoven, Antwerpię, Brukselę, Lille, aż do Paryża we Francji. Podróż ta trwa 6,5 godziny i realizowana jest we czwartki i soboty.

Przewozy Autokarowe Polonia Transport