Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Salzburga w Austrii

Tanie Bilety Autokarowe Salzburg. Autokary Polska Austria. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Salzburga. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Austria jest państwem otwartym turystycznie, można się tutaj dostać na wiele sposobów, jednym z najpopularniejszych są przewozy autokarowe. Do tego alpejskiego kraju kursuje wiele linii autobusowych w całej Polsce, m.in. Eurolines Polska, Sindbad, Bermuda, Almabus czy Agat. W zależności od miasta docelowego, wyjazdy do Austrii odbywają się z różnych miejscowości, ale praktycznie wszędzie dojedziemy z głównych ośrodków komunikacyjnych takich jak Warszawa, Kraków czy Katowice.

 

Szukasz bilety autokarowe do Salzburga? Wybierz termin, przewoźnika, zapłać za bilet kartą lub przelewem, a za kilka chwil będziesz miał gotowy swój tani bilet na autokar do Salzburga.

Jednym z najpiękniejszych austriackich miast jest z całą pewnością Salzburg. Miejscowość ta zaspokaja potrzeby bardzo wielu grup docelowych turystów. Jest to świetne miejsce dla amatorów wszelkiego rodzaju sportu, czy to letniego, a zwłaszcza ze względu na położenie w samych Alpach - zimowego. Znajduje się tutaj także wielkie dziedzictwo historyczne oraz kulturowe, należy pamiętać, iż to właśnie z Salzburgiem w największej mierze związane jest życie Wolfganga Amadeusza Mozarta. Oprócz monumentalnych architektonicznych zabytków, takich jak zamek Hohensalzburg, Klasztor Nonnberg czy Pałac arcybiskupów Salzburga, w mieście można spędzić także czas podziwiając piękne krajobrazy. Niezwykle przepiękny jest park wodny, który skonstruowany został w stylu angielskim. Nie można także przegapić starówki, która w 1996 roku została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Czy wiesz, że ceny naszych biletów autokarowych do Salzburga w Austrii to ceny bez prowizji? Sprawdź bilety, wybierz przewoźnika i rezerwuj już dziś. Płatności za bilety możesz dokonać kartą lub przelewem.

Wybierając autobus do Salzburga, można skorzystać z następujących linii: Eurolines Polska, Eurobus oraz Agat. Kursują one z różnych miejscowości w Polsce praktycznie we wszystkie dni tygodnia. Do tego austriackiego miasta najlepiej dojechać z centralnych i południowych regionów Polski, najwięcej autobusów jeździ z Katowic, Krakowa, Warszawy, Krosna czy Nowego Sącza. W zależności od wybranego przewoźnika oraz miejscowości, z której się wyrusza, autokar do Salzburga może jechać różnymi trasami, co automatycznie przekłada się na czas podróży. Przykładowo z Krakowa jedzie w zależności od linii od 14 do nawet 18 godzin.

Ci którzy kupili bilet autokarowy do Graz sprawdzali także bilety autokarowe do Wiednia oraz autokary do Salzburga.

Przewozy autokarowe do Austrii - Salzburg - Sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe on line!