Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Bazylei w Szwajcarii

Tanie Bilety Autokarowe Bazylea. Autokary Polska Szwajcaria. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Bazylei. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Jednym z najczęściej odwiedzanych przez polskich turystów szwajcarskich miast jest Bazylea i warto wiedzieć, jak najlepiej można tutaj się dostać. Bardzo rozsądnym rozwiązaniem jest skorzystanie z polskich międzynarodowych przewoźników autokarowych, takich jak Almabus, Eurolines Polska, Agat czy Autokar Polska. Autobus do Bazylei można złapać w wielu polskich miastach, między innymi w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Łodzi czy Wrocławiu. Warto przyjrzeć się ofertom kilku przewoźników, gdyż oferowane przez nich ceny są zazwyczaj zróżnicowane, w różnych okresach czasu oferują oni przeróżne promocje, tak więc przy szczęściu można zaoszczędzić nawet do 100 złotych w jedną stronę. Autokar do Bazylei przykładowo z Katowic jedzie około 20 godzin, jednak należy mieć świadomość, iż na drodze mogą wystąpić nieprzewidziane wypadki i czas ten może ulec zmianie.

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Bazylei sprawdzały także bilety autokarowe do Berno oraz autokary do Fryburga.

Oczywiście kursują także inne autobusy na linii Polska - Szwajcaria i można dostać się do różnych miejscowości tego alpejskiego kraju, między innymi do Genewy, Zurychu czy St. Gallen. Poza wcześniej wymienionymi przewoźnikami do Szwajcarii kursują także takie linie jak Sindbad, Ecolines czy Rudnik Tumay.

Szukasz bilety autokarowe do Bazylei? Wybierz termin, przewoźnika, zapłać za bilet kartą lub przelewem, a za kilka chwil będziesz miał gotowy swój bilet, który prześlemy na podany przez Ciebie adres e-mail.

Przewozy autokarowe do Szwajcarii - Bazylea - Sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe on line!

Jeśli chodzi o Bazyleę, jest to z pewnością jedna z najatrakcyjniejszych szwajcarskich miejscowości, zwłaszcza pod względem kulturalnym. Znajduje się tutaj wiele muzeów przedstawiających ekspozycje wszelakiego rodzaju, między innymi Muzeum Sztuki, Muzeum Jeana Tinguely, Muzeum Zabawek i Lalek, Muzeum Żydowskie, Muzeum Architektury czy też Muzeum Starożytności. W mieście znajduje się także największy w Szwajcarii ogród zoologiczny, w którym można wybrać się na safari. Natomiast, żeby oddać się zabawie, najlepiej przyjechać tutaj podczas karnawału.

Czy wiesz, że ceny naszych biletów autokarowych do Bazylei w Szwajcarii to ceny bez prowizji? Sprawdź bilety, wybierz przewoźnika i rezerwuj już dziś. Płatności za bilety możesz dokonać kartą lub przelewem.