Bartuś

Bartuś - Bilety Autokarowe do Niemiec Linii Bartuś

Przewozy Autokarowe z Polski do Niemiec. Tanie bilety Autokarowe Polska Niemcy. Busy Bartuś do Niemiec na trasie Jastrzębie Zdrój - Bonn, Katowice- Bonn.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Bartuś On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W WYSZUKIWARCE EUROTICKET- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Przykładowe przystanki: Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Toszek, Strzelce Opolskie, Opole, Wroclaw, Legnica, Lubin, Polkowice, Nowe Miasteczko, Nowa Sól, Zielona Góra, Krosno Odrzanskie, GRANICA Swiecko, Olszyna Jedrzychowice, Bad Oeynhausen, Bielefeld Busbahnhof Brackwede,Paderborn, Dortmund, Recklinghausen, Bochum, Essen, Duisburg, Düsseldorf, Leverkusen, Köln, Bonn.

Linie autokarowe Bartuś. Bartuś to firma, która od 1989 roku obsługuje międzynarodowe przewozu autokarowe. Powstała ona w Gliwicach, jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, a jej główna siedziba zlokalizowana jest przy ulicy Magnolii 16. Od początku działania, firma ta skupiła się przede wszystkim na obsługiwaniu tras łączących Polskę Południową z Zachodnimi Niemcami. Bezpieczną i komfortową podróż z firmą Bartuś, zapewnia dziewięć nowoczesnych autokarów, spełniających najwyższe, europejskie standardy jakości, które wyposażone są w toaletę, barek, sprzęt video, telefon komórkowy oraz wygodne, rozchylane fotele; a także profesjonalny i wykwalifikowany personel.

Wszystko to spełnia wysokie wymagania klientów, którzy pochlebnie wypowiadają się o firmie, po skorzystaniu w jej usług. Każdy zainteresowany podróżowaniem z firmą Bartuś może szybko nabyć bilet autokarowy, z wykorzystaniem platformy internetowej, za pomocą której może następnie dokonywać zmian z rezerwacji. Innym sposobem zakupu jest nabycie go w firmie lub w agencjach z nią współpracujących, które usytuowane są zarówno w Polsce, jak i na terenie Niemiec. Bilet jednostronny, normalny u tego przewoźnika kosztuje 219 PLN, bądź 57 Euro. Ponadto firma oferuje obniżki stałe dla: osób powyżej 60-cio letnich, dzieci do 16 roku życia, posiadaczy pięciu zrealizowanych przejazdów z tą firmą, bądź dla stałych klientów. Oprócz biletów jednostronnych, pasażerowie nabyć mogą bilet dwustronny, który jest korzystniejszy cenowo dla pasażera, bądź bilet typu OPEN, który jest ważny przez 112 miesięcy.

Z jednym biletem pasażer uprawniony jest do przewozu 25 kilogramów bagażu o wymiarach 70x30x45 cm oraz jednej sztuki bagażu podręcznego, ważącego maksymalnie 5 kilogramów. Za każdy nadbagaż pasażer zobowiązany jest dopłacić, a jego przewóz uzależniony jest od wolnego miejsca w bagażniku autokaru. Ponadto przewoźnik zastrzega konieczność ubezpieczania bagażu wartościowego, gdyż nie odpowiada za bagaże o wartości powyżej 200 PLN. Trasy oferowane przez linie autokarowe Bartuś rozpoczynają się w Polsce, w: Jastrzębiej Górze, bądź w Katowicach, następnie poprowadzone są m.in. przez miasta: Rybnik, Racibórz, Koźle, Chorzów, Gliwice, Opole, Wrocław, Lubin, Polkowice, Zieloną Górę, Bielefeld, Paderborn, Dortmund, Essen, Dusseldorf, Leverkusen, a kończą się w Bonn. Trasy te realizowane są prawie codziennie.

Zapraszamy do rezerwacji biletów autokarowych do Niemiec. Bilety do Niemiec w stałej sprzedaży. Inni przewoźnicy, którzy także jeżdżą do Niemiec to między innymi Agat, autokary Globus, autobusy do Niemiec Zawadzkie, Eurolines. Autokary do Anglii przejeżdżają przez Niemcy.

Bilety Autokarowe Bartus