Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Wenecji we Włoszech

Tanie Bilety Autokarowe Wenecja. Autokary Polska Włochy. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Wenecji. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Na północy Włoch, nad Adriatykiem leży jedno z najczęściej odwiedzanych i najbardziej znanych miast na świecie – Wenecja. Obecnie populacja miasta wynosi około 270 tysięcy mieszkańców.
Przez ponad 1000 lat Wenecja była potęgą handlową nad Morzem Śródziemnym i stolicą Republiki Wenecji. To właśnie z okresu największego rozkwitu Republiki pochodzą najważniejsze w mieście zabytki. Tworzą one unikatowy urbanistyczny zespół kanałów, mostów, które zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wenecja jest miastem położonym na licznych wyspach, w związku z czym najpopularniejszym środkiem transportu jest vaporetto czyli tramwaj wodny.
Wenecja zyskała popularność także dzięki odbywającemu się tam karnawałowi i jego znakom rozpoznawczym – charakterystycznym weneckim maskom. 

Przewozy autokarowe Wenecja - Włochy - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Turyści najczęściej odwiedzają w Wenecji takie miejsca jak: Bazylika św. Marka, Plac św. Marka, Piazzetta di San Marco, pałac Dożów, most Westchnień, wieża zegarowa, Prokuracja, most Rialto, Kanał Grande (Canale Grande), Kościół San Giorgio Maggiore, Dzwonnica św. Marka w Wenecji, Palazzo Venier dei Leoni.
Autokary do Wenecji zapewniają: Trans-Europa, MIS, Eurobus-Eurolines Polska, Agat, Autokar Polska, Interbus-Sindbad, Sindbad, Almabus, Bermuda, Rudnik-Tumay.  Bilety autokarowe do Włoch można kupić na naszej stronie internetowej, gdzie znajdują się też informacje o firmach, które oferują autobusy do Wenecji, rozkładach jazdy oraz przewozach autokarowych z Polski do Włoch.

 Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Włoch - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Wenecji sprawdzały także bilety autokarowe do Turynu oraz autokary do Palermo.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe kupujesz po najniższej cenie oraz masz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem. Korzystaj i rezerwuj teraz.