Bilety Autokarowe Interbus Czechy

Interbus - Czechy. Przewozy międzynarodowe do Czech. Tanie busy Polska Czechy. Busy do Pragi.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Interbus Czechy On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNALAZŁEŚ KURSU W WYSZUKIWARCE VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET.

Firma Interbus to jeden z większych i bardziej znaczących przewoźników autokarowych na rynku polskim. Działa on od wielu lat, świadcząc profesjonalne usługi transportowe w zakresie przewozu osób po całej Europie. Powstanie tej firmy wiązało się z przejęciem innego przewoźnika – firmy Orbis Transport. W roku zaś 2010 firma Interbus została przejęta na mocy porozumienia przez firmę Sindbad, tworząc jedną nową firmę, świadczącą wspólnie usługi przewozowe, a także wspólnie dystrybuujące bilety autokarowe. Działanie to związane było z poprawą znaczenia firmy, a także jej konkurencji na rynku.

Obecnie firma Sindbad Interbus proponuje jedną z bogatszych siatek połączeń, obejmującą następujące państwa europejskie: Austrię, Belgię, Hiszpanię, Holandię, Francję, Niemcy, Szwecję, Anglię, Danię, Norwegię, Ukrainę, Włochy, Węgry, Bułgarię i Czechy. Czechy to niewielkie państwo, sąsiadujące z Polską od strony południowej. Wiele miast tego kraju posiada liczne zabytki, godne zobaczenia. Na terenie Czech znajdują się także inne atrakcyjne regiony, przyciągające tam licznych turystów. Ze względu na nieduże odległości transport autokarowy na trasie Polska – Czechy jest bardzo popularny i chętnie podejmowany. Niewielu przewoźników realizuje transport na tym kierunku. Firma Sindbad Interbus zdecydowała się więc uruchomić połączenie na tej trasie.

Oferta ta nie jest rozbudowana, jednakże umożliwia bezpośrednie dotarcie z Polski do Czech. Przystanki pośrednie po stronie polskie, na których dostępne jest powyższe połączenie to m.in.: Katowice, Chorzów, Bytom, Andrychów, Oświęcim, Gliwice, Żory, Przemyśl, Rzeszów, Tarnów, Brzesko, Zamość, Ostrowiec Świętokrzyski, a także Wodzisław Śląski. Z kolei jedyny przystanek autokarowy po stronie czeskiej usytuowany został w mieście Brno, który stanowi przystanek pośredni w trasie realizowanej docelowo do Włoch.