Międzyanrodowe Przewozy Autokarowe do Rzymu

Tanie Bilety Autokarowe Rzym. Autokary Polska Włochy. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Rzymu. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Rzym to stolica i największe miasto Włoch. Położone jest w środkowej części kraju nad rzeką Tyber i Morzem Śródziemnym. Jest to miasto o znaczeniu międzynarodowym i również duży węzeł komunikacyjny i jeden z największych portów lotniczych w Europie. Rzym to także światowy ośrodek turystyczny z zabytkami, które pochodzącymi ze starożytności i średniowiecza, a znanymi na całym świecie.
Historia Rzymu sięga epoki żelaza, kiedy miasto powstało jako osada Latynów na szczycie Palatynu. Według tradycji został założony przez braci bliźniaków Remusa i Romulusa. Jego ogromne znaczenie już od początku założenia sprawiło, że obecnie Rzym posiada jedną z najbogatszych historii na świecie.
Do najbardziej znanych zabytków Rzymu należą: Koloseum, Zamek Anioła, Circus Maximus, Forum Romanum, Bazylika św. Piotra, Bazylika św. Jana na Lateranie, Campo di Fiori, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, Kapitol, Palatyn, Piazza Navona, Piazza del Popolo, Panteon, Plac Wenecki, Pole Marsowe oraz wiele innych. 

Przewozy autokarowe Rzym - Włochy - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Przewozy autokarowe do Rzymu oferują: Trans-Europa, Agat, Autokar Polska, MIS, Eurobus-Eurolines Polska, autokary Sindbad, Interbus-Bus, Almabus, Rudnik-Tumay, Bermuda, Eurobus, Eurolines-Mądeltrans. Dzięki tak licznym połączeniom oraz temu że autobusy do Włoch odjeżdżają z kilkudziesięciu polskich miast, podróż autokarem do Rzymu jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych.
Tanie bilety autokarowe z Polski do Rzymu można nabyć na naszej stronie internetowej, w zamieszczonych tam zakładkach Voyager i Euroticket.

 Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Włoch - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Rzymu sprawdzały także bilety autokarowe do Florencji oraz autokary do Madiolanu.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe kupujesz po najniższej cenie oraz masz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem. Korzystaj i rezerwuj teraz.