Globtourist

Przewozy Autokarowe Globtourist. Tanie bilety autobusowe, rezerwacja. Busy Polska Chorwacja.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Globturist On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W WYSZUKIWARCE EUROTICKET- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Globtourist to firma prowadząca swoją działalność głównie w branży turystycznej. Jej główna siedziba mieści się w Gdańsku, choć firma nazywana jest internetowym biurem podróży. Pomimo, iż osoby tworzące tą firmę traktują siebie jako osoby elastyczne i gotowe poszerzać prowadzoną działalność o dodatkowe dziedziny uzależnione od zapotrzebowania klientów, to jednak do tej pory wszelkie podejmowane przedsięwzięcia skupiały się wokół tej jednej podstawowej, jaką jest organizacja aktywnego wypoczynku na wodzie.

W tym firma zdobyła duże doświadczenie, gdyż z rynkiem żeglarskich związana jest od 15 lat. Oferowany klientom wypoczynek to rejsy w: Chorwacji, Grecji, po Morzu Śródziemnych oraz Oceanie Atlantyckim, po Wyspach Kanaryjskich, na Karaibach, na Wyspach Zielonego Przylądka, na Seszelach, na Kubie, oraz w Tajlandii. Kolejnych obszarem działań firmy Globtourist jest czarter jachtów. Firma zajmuje się organizacją profesjonalnych czarterów, a jej pracownicy służą dodatkową pomocą i radą. Wypożyczanie jachtów żaglowych i motorowych obejmuje zarówno regiony polskie, jak i zagraniczne.

Dla osób chcących zdobyć fachową wiedzę z zakresu żeglarstwa, firma organizuje także szkolenia żeglarskie z możliwością uzyskania certyfikatów, bądź stosownych uprawnień. Ostatnim zaś zakresem działania firmy Globtourist są usługi transportowe. Ten obszar jest bardzo mało rozwinięty i służy przede wszystkim jako transport dla załóg żeglarskich. Firma w tym celu uruchomiła jedną linię autokarową na trasie Kołobrzeg w Polsce – Split na Chorwacji. Z tym, że na odcinkach krajowych, w przypadku nie zebrania się odpowiedniej ilości chętnych na przejazd, przewoźnik zastrzega sobie możliwość transportu busem, lub samochodem osobowym.

Autokar wyrusza z Kołobrzegu o godzinie 21.00 i po zatrzymywaniu się m..in. w: Gdańsku, Warszawie, Krakowie i Cieszynie, na około godzinę dociera 11.00 dnia następnego do Splitu. Dodatkowym ograniczeniem jest fakt, iż trasa ta realizowana jest w okresie od maja do października.

Bilety Autokarowe Globturtist