Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Stensved w Danii

Tanie Bilety Autokarowe Stensved. Autokary Polska Dania. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Stensved. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Przewozy autokarowe do Danii - Stensved - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Planując podróż do Stensved można skorzystać z linii autobusowych obsługiwanych przez Baltic Bus. W ten sposób będziemy mieli okazję wyjechać z Polski w niedziele, wtorki i poniedziałki, a odjazdy odbywają się raczej z centralnych i północnych miejscowości w naszym kraju, np. z Łodzi, Torunia, Bydgoszczy, Gdańska, Koszalina czy Szczecina. Autokary do Stensved będą kosztowały mniej więcej około 400 zł za bilet w jedną stronę, jednakże kupując od razu bilet w obie strony, można liczyć na niższą cenę jednostkową, podobnie jeżeli dokona się rezerwacji z pewnym wyprzedzeniem czasowym. Warto jest także na bieżąco śledzić oferty przewoźników, gdyż od czasu do czasu decydują się oni na ciekawe promocje i obniżki cen. Czas podróży autokarem do Stensved uzależniony jest oczywiście od miejsca wyjazdu, jednak jadąc ze Szczecina można się tam przedostać stosunkowo szybko, gdyż w niecałe 8 godzin. Oczywiście funkcjonują również połączenia w relacji Dania - Polska, tak więc nie będzie większego kłopotu, aby powrócić do kraju. 

Wybierając się autobusem do Danii należy mieć świadomość, iż istnieje naprawdę wiele połączeń, zwłaszcza do większych miejscowości, takich jak Odense, Aarhus czy Aalborg. Autokary odjeżdżają tam praktycznie codziennie z miast położonych w zasadzie w całej Polsce i połączenie to obsługiwane jest przez wielu przewoźników, między innymi Eurolines Polska, Agat, Markus Gryfino, Autokar Polska, Baltic Bus czy też Becker Reisen. 

Samo Stensved jest bardzo małą miejscowością, liczącą sobie zaledwie około 1500 mieszkańców. Dlatego też nie można liczyć, iż doświadczy się tam niebywałych architektonicznych i historycznych zabytków, natomiast na pewno odnajdzie się tam spokój i wyciszenie pośród natury. Jednakże jeżeli ktoś chciałby się czasem wyrwać coś zobaczyć, to dzięki połączeniom kolejowym ze Stensved, nie będzie z tym większych problemów. Bardzo blisko położone jest chociażby miasto Voldingborg, w którym to znajdują się ruiny zamku będącego w przeszłości siedzibą królów duńskich czy też piękny kościół.