Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Katerini w Grecji

Tanie Bilety Autokarowe Katerini. Autokary Polska Grecja. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Katerini. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Katerini to jedno z miast leżące w regionie Macedonii Środkowej w Grecji. Jest to stolica jednostki regionalnej Pieria i gminy o tej samej nazwie.  Miejscowość ta położona jest pomiędzy Masywem Olimpu a Morzem Egejskim. Katerini współpracuje z kilkoma miastami partnerskimi do których należą: Cacak (Serbia), Moosburg an der Isar (Austria), Maintal (Niemcy), Surgut (Rosja).
Popularność Katerini jest związana przede wszystkim z tym, że w jej pobliżu znajdują się znane na całym świecie kurorty takie jak Leptokaria, Paralia czy Katerinis. Niedaleko miasta zlokalizowane są również stanowiska archeologiczne (na przykład Dion) oraz poweneckie twierdze.

Przewozy autokarowe do Katerini - Grecja - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Turyści odwiedzający Katerini korzystają z uroków pięknych plaż oraz spacerują po urokliwych uliczkach miasta. Miejscowość ta jest także dobrą bazą wypadową do wspomnianych wyżej stanowisk archeologicznych.
Przewozy autokarowe do Katerini zapewniają następujące firmy: autokary Agat, Autokar Polska, autobusy Sindbad, Adamis Tour. Dzięki tym przewoźnikom połączenia autobusowe z Polski do Grecji są dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Dodatkowo formy te bardzo często oferują swoim klientom także tanie bilety autokarowe.

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Grecji  - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Katerini sprawdzały także bilety autokarowe do Aten oraz autokary do Lamii.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe masz gwarancję najniższej ceny oraz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem. Korzystaj i rezerwuj teraz.