Autobusy do Amsterdamu

Bilety Autokarowe do Amsterdamu. Tanie przewozy autokarowe do Holandii.

Rezerwuj Bilety Autokarowe do Amsterdamu On Line! Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!
    
UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Holandia, Amsterdam to miejsce, które odwiedza wielu Polaków. Amsterdam jest szczególnie popularny wśród osób młodych, które chcą zwiedzić miasto o którym wiele już napisano w przewodnikach: tętniące życiem nocnym, z coffe shopami, czerwoną ulicą, muzeum piwa itd. Autokary do Amsterdamu dowożą także turystów i pracowników sezonowych do innych miast Holandii takich jak: Apeldoorn, Arnhem, Breda, Eindhoven, Enschede, Groningen, Haga, Hengelo, Rotterdam, Utrecht, Venlo.

Amsterdam to miasto europejskie, stolica, a zarazem największe miasto Holandii. Jest to miasto przepełnione zabytkami, stąd też wielu turystów, w tym również polskich, odwiedza to miasto właśnie turystycznie. Inni zaś zmierzają tam w celach służbowych, a ostatnio często także w celach zarobkowych. Odległość drogowa między Warszawą, a Amsterdamem wynosi około 1200 km, jednak czas podróży u różnych przewoźników jest inny. Pokonanie trasy na tym dystansie wymaga u jednego przewoźnika tylko 14 godzin, podczas gdy u innego podróż trwa aż pięć godzin więcej.

Dodatkowo krótsza trasa realizowana jest za niższą cenę. Bilety na przejazdy na trasach międzynarodowych nabyć można w wielu agencjach współpracujących z danym przewoźnikiem, bądź za pośrednictwem strony internetowej. Ceny biletów nie różnią się zbyt wiele w różnych firmach przewozowych, nie biorąc pod uwagę szczególnych, czasowych promocji. Ceny biletów dla określonych grup mogą zostać obniżone, a grupami tymi są dzieci do 12 roku życia, emeryci po 60 roku życia, czy chociażby młodzież ucząca się do 26 roku życia. Jednym z kierunków jazdy polskich linii autokarowych jest właśnie Amsterdam.

Miasto to z reguły nie jest przystankiem końcowym, ale tylko pośrednim w realizacji dalszych tras. Przewoźnikami, którzy oferują przejazdy osób z Polski do Amsterdamu są: Ecolines, Orbis/Interbus, Nord Gdynia, PKS Warmia, czy Globus. Cena biletu na wspomnianą wcześniej trasę z Warszawy do Amsterdamu wynosi około 260 zł w jedną stronę i około 400 zł w dwie strony. Oprócz zwykłego biletu, zakupić można bilet typu open, ważny przez 6 miesięcy od momentu rozpoczęcia podróży.

Przykładowe połączenia poprowadzone przez Amsterdam odbywają się na trasach: Suwałki – Paryż, Biała Podlaska – Bruksela, Giżycko – Paryż, Olsztyn – Breda, czy Przemyśl – Rotterdam.