Evatrans

Przewozy Autokarowe Evatrans. Autobusy Polska Niemcy. Tanie bilety autobusowe. Busy Polska Niemcy, busy do Berlina.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Evatrans On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W WYSZUKIWARCE EUROTICKET- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.
Linie autokarowe Evatrans. Evatrans to firma, która została powołana do życia w roku 1989 jako biuro turystyki zagranicznej. Było to pierwsze polskie biuro na Pomorzu, z siedzibą w Koszalinie. Oferta tej firmy obejmowała organizację wypoczynku, obozów dla szkół, wczasów, a także innych ofert turystycznych kierowanych zarówno do grup, jak i do osób indywidualnych.

Bilety Autokarowe Z Polski i do Polski
Kupuj On Line. Korzystaj ze zniżek i promocji.

Obok działalności turystycznej, firma Evatrans zajmowała się równocześnie licencjonowanym organizowaniem międzynarodowych przewozów autokarowych osób. Jedyne kierunki obsługiwane przez tę firmę dotyczy kierunków Polska – Niemcy – Polska. Bogate doświadczenie zawodowe oraz wysoka jakość świadczonych usług przez tę firmę przejawia się w zrzeszeniu z niemieckim koncernem TUI, uzyskaniem licencji IATA, a także w członkostwie w Konsorcjum Polskich Biur Podróży, a także w Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Bilety autokarowe na oferowane przejazdy z przewoźnikiem Evatrans, pasażerowie nabywać mogą drogą internetową, bądź w licznych agencjach współpracujących z firmą. Profesjonalizm działania zapewnia pasażerom firmy Evatrans bezpieczną i wygodną podróż, w nowoczesnych autokarach, klimatyzowanych i wyposażonych w rozkładane fotele, pokładową toaletę, czy barek. Dodatkowo przewoźnik ten regularnie oferuje klientom szereg różnych obniżek i rabatów w cenach biletów na konkretne połączenia, aby ta oferta była dla nich jeszcze korzystniejsza.

Połączenia autokarowe obsługiwane przez firmę Evatrans realizowane są na trasie Polska – Niemcy – Polska. Przykładowe miasta polskie, w których zlokalizowane są przystanki autokarowe tych tras to: Koszalin, Szczecin, Nowogard, Słupsk, Świnoujście, czy Goleniów. Zaś miasta niemieckie, do których dojechać można z tym przewoźnikiem to: Getynga, Kassel, Frankfurt, Mannheim, Karlsruhe, Stuttgart, Hannover, Bielefeld, Dortmund, Essen, Duisburg, Neuss oraz Bonn.

Bilety Autokarowe Evatrans