Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Palermo we Włoszech

Tanie Bilety Autokarowe Palermo. Autokary Polska Włochy. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Palermo. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Palermo (wł. Palermo) to miasto i zarazem gmina we Włoszech w regionie Sycylii. Historia tego miasta sięga starożytności i czasów kiedy zostało ono założone jako kolonia fenicka. Obecnie Palermo jest turystyczną, gospodarczą i kulturalną stolicą Sycylii. W 2009 roku gminę zamieszkiwało ponad 650 tysięcy ludzi.
Główną gałęzią gospodarki Palermo jest turystyka, rolnictwa i handel. Stolica Sycylii posiada obecnie międzynarodowe lotnisko. Miasto to od dawna było centrum kulturowym wyspy, dzięki czemu posiada wiele interesujących zabytków.
Turyści odwiedzający Palermo najczęściej zwiedzają pozostałości murów rzymskich, punickiej metropolii, pałac królewski (Pałac Normanów), katedrę S. Rosalia, liczne zabytki sakralne. Wiele z nich powstało w stylu gotyckim, renesansowym czy barokowym. Na uwagę zasługują również monumentalne budowle pochodzące z XIX wieku: teatr miejski oraz gmach opery.

Przewozy autokarowe Palermo - Włochy - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Międzynarodowe połączenia autokarowe z Polski do Palermo cieszą się dużym zainteresowaniem wśród podróżnych. Firmy oferujące autobusy do Włoch starają się zainteresować klientów swoimi ofertami, takimi jak tanie bilety autokarowe do Palermo czy dodatkowe busy do Włoch. Zazwyczaj autokary do Palermo zapewniają: autokary Agat, Autokar Polska, Trans-Europa, Eurobus-Eurolines Polska.  

 Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Włoch - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Palermo sprawdzały także bilety autokarowe do Rimini oraz autokary do Prato.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe kupujesz po najniższej cenie oraz masz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem. Korzystaj i rezerwuj teraz.