Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Odense w Danii

Tanie Bilety Autokarowe Odense. Autokary Polska Dania. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Odense. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Przewozy autokarowe do Danii - Odense - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Podróże na trasie Polska - Dania są dosyć powszechne i nie ma się czemu dziwić, ponieważ nie dość że w tym skandynawskim państwie znajduje się wiele atrakcji turystycznych, to dodatkowo jest to bogatszy kraj niż Polska i wielu naszych rodaków wyjeżdża tam za pracą. Autokary do Danii kursują bardzo często, zwłaszcza do największych tamtejszych miast takich jak Odense, Aalborg czy też Kopenhaga. Dostać się tam można praktycznie z każdego rejonu Polski, od zachodu do wschodu, od północy do południa, gdyż połączenie to obsługiwane jest przez wielu przewoźników, np. Agat, Baltic Bus, Becker Reisen, Eurolines Polska, PKS Warmia czy też Ecolines.

Jednym z głównych duńskich miast jest Odense, które stanowi trzecią co do wielkości miejscowość w całym kraju. Usytuowane jest na Fionii (drugiej największej wyspie w Danii) i liczy sobie około 150 tysięcy mieszkańców. Znajduje się tutaj wiele atrakcji, które umożliwiają zarówno aktywne spędzenie czasu, jak i bardziej tradycyjne polegające na zwiedzaniu obiektów architektonicznych. W Odense znajduje się szereg interesujących muzeów, w których coś dla siebie znajdą miłośnicy wielu dziedzin. Przykładowo w Muzeum Fionii znajdują się zbiory przedstawiające duńską sztukę (dzieła malarskie oraz rzeźbiarskie), w Muzeum Carla Nielsena wystawione zostały eksponaty związane z życiem tego duńskiego kompozytora, w Muzeum Motoryzacji przedstawiona została historia motoryzacji, natomiast w Muzeum H. Ch. Andersena znajdziemy ekspozycje przedstawiające życie tego wielkiego pisarza.  

W chwili obecnej autobusy do Odense kursują we wtorki, czwartki oraz niedziele i dostać się tam można dzięki takim przewoźnikom jak Eurolines Polska oraz Agat. Odjeżdżają oni praktycznie z całej Polski, m.in. z Warszawy, Białegostoku, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Katowic, Rzeszowa i wielu, wielu innych miejscowości. Bilety autokarowe do Odense kosztują granicach maksymalnie 350 złotych w jedną stronę, jednak można nabyć je jeszcze taniej, kupując od razu bilet w obie strony, bądź rezerwując go odpowiednio wcześniej.