Bilety Autokarowe Interbus Słowenia

Interbus - Słowenia. Tanie przewozy międzynarodowe autobusy na Słowenię. Busy Polska Słowenia.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Interbus Słowenia On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNALAZŁEŚ KURSU W WYSZUKIWARCE VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET.

Polski rynek transportowy jest w Polsce mocno rozwinięty. Wraz ze wzrostem popularności tej formy podróżowania po Europie wśród pasażerów, wzrosła także ilość firm, świadczących tego typu usługi. Jednym z większych i bardziej znaczących przewoźników jest obecnie firma Sindbad Interbus. Funkcjonuje ona w obecnej formie od 2010 roku, kiedy to firma Sindbad przejęła innego dużego przewoźnika – firmę Interbus. W wyniku tego połączenia powstał nowy przewoźnik PNB Sindbad proponujący bogatą i zróżnicowaną siatkę połączeń autokarowych, obejmującą wszystkie strony Europy.

Firma Sindbad Interbus zwiększając swoją konkurencyjność na rynku może zaoferować dodatkowe atrakcyjne promocje i rabaty w cenach biletów, czym może zdobyć przychylność pasażerów. Ponadto nowy przewoźnik dysponuje obecnie flotą ponad 160 nowoczesnych autokarów, spełniających standardy jakości i oferujących bezpieczne i komfortowe podróżowanie. Dzięki bogatej ofercie z firmą Sindbad Interbus z Polski podróżować można m.in. do: Anglii, krajów skandynawskich, krajów Beneluksu, a także na zachód i południe Europy, jak również na Ukrainę. Jednym z państwa docelowych jest Słowenia.

To kraj usytuowany w południowej części Europy, nad Morzem Adriatyckim. Dzięki dużej powierzchni lasów, Słowenia należy do najbardziej zielonych krajów Europy. W północno zachodniej części kraju wznoszą się Alpy, zapewniające idealne warunki do uprawiania sportów zimowych i turystyki górskiej, a z drugiej strony piękne plaże Morza Adriatyckiego. Wszystko to przyciąga licznych turystów o każdej porze roku. Z Polski do Słowenii dojechać można m.in. autokarem firmy Sindbad Interbus. Przystanki pośrednie na tej trasie ustanowione zostały w miastach: Bytom, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Przemyśl, Tarnów, Zabrze w Polsce, a także Celje, Lubiana i Maribor w Słowenii.