Superpol

Przewozy Autokarowe Superpol. Tanie Bilety Autokarowe. Promocje, zniżki, szybka rezerwacja.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Superol On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - EUROTICKET- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.
Linie autokarowe Superpol. Linie autokarowe Superpol to doświadczona firma transportowa, organizująca międzynarodowe przewozy autokarowe osób od roku 1989. Główna siedziba firmy znajduje się w Katowicach, przy Placu Oddziałów Młodzieży Powstańczej, a sieć agencji współpracującej działa zarówno na terenie całej Polski, jak i Włoch. Przez te wszystkie lata działalności firma zdobyła duże doświadczenie i profesjonalizm, przekładający się na świadczenie wysokiej jakości usługi transportowej.

Bilety Autokarowe Z Polski i do Polski
Kupuj On Line. Korzystaj ze zniżek i promocji.

Jest to doceniane przez pasażerów, którzy chętnie korzystają z usług tej firmy, a także przez organizacje ogólnokrajowe; niedawno firma uzyskała certyfikat Polskiego Towarzystwa Przewoźników Autokarowych. Główne działania transportowe firmy Superpol skupiają się głównie na organizacji tras międzynarodowych z Polski do Włoch i z powrotem.

Do obsługi tychże połączeń przewoźnik dysponuje nowymi i komfortowymi autokarami, wyposażonymi w system ABS, mini barek serwujący gorące napoje, toaletę, a także wygodne, rozkładane fotele. Autokary te prowadzone są przez profesjonalnych kierowców, którzy wraz z personelem dodatkowym starają się na bieżąco służyć pomocą i radą pasażerom. Wszystko to zapewnia wygodę, bezpieczeństwo i komfort podróżowania, nawet na długich trasach. Bilety na te trasy nabywać można albo z wykorzystaniem specjalnej wyszukiwarki internetowej, albo drogą bezpośrednią u agentów pośredniczących w ich sprzedaży.

Internetowy system rezerwacji biletów umożliwia dodatkowo dostęp do zarządzania tą rezerwacją, tj. dokonywania w niej zmian, bądź nawet rezygnacji z niej. Podczas nabywania biletu pasażerowie informowani są o dostępnych obniżkach i rabatach na danej trasie. Aktualna siatka połączeń autokarowych firmy Superpol obejmuje liczne miasta polskie i włoskie.

W ramach trzech połączeń obsługiwanych w poniedziałki, środy i piątki, przykładowe miasta, przez które są one poprowadzone to: Wrocław, Brzeg, Gliwice, Katowice, Tychy, Cieszyn, Suwałki, Ełk, Pisz, Węgorzewo, Olsztyn, Częstochowa, Cieszyn w Polsce, a także Tarvisio, Wenecja, Ferrara, Bolonia, Montepelciano, Rzym, Caserta, Neapol, we Włoszech.

Bilety Autokarowe Superpol