Bilety Autokarowe Interbus Węgry

Interbus – Węgry. Bilety autobusowe na Węgry. Busy Polska Węgry. Autobus do Budapesztu.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Interbus Węgry On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNALAZŁEŚ KURSU W WYSZUKIWARCE VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET.

Interbus to jedna z większych firm świadczących usługi transportowe, przewożąc pasażerów po Europie. Firma ta od roku 2010 działa pod wspólną banderą z inną polską firmą Sindbad, przez którą została przejęta. Od momentu podpisania porozumienia obie firmy działają pod wspólną nazwą PNB Sindbad, zarówno w zakresie oferowanych połączeń międzynarodowych, jak również w sprzedaży biletów autokarowych. Nowy przewoźnik zyskał także liczne nowe połączenia i obecnie proponuje transport autokarowy we wszystkie strony Europy.

Do obsługi tychże połączeń firma dysponuje ponad setką nowoczesnych autokarów, zgodnych z wszystkimi wymaganymi standardami jakości, gwarantując bezpieczeństwo podróżującym. Jednym z państw docelowych, do którego dojechać można z firmą Sindbad Interbus z Polski są Węgry. To kraj europejskie, położony w centralnej części kontynentu. Jest ono popularnym krajem wybieranym przez Polaków do realizacji wypoczynku. Węgry usytuowane są bowiem na Dunajem, są krajem nizinnym i śródlądowym.

Na terenie państwa znajduje się znane jezioro Balaton, stanowiące jeden z najpopularniejszych miejsc wypoczynkowych w tym kraju. Jezioro posiada piaszczyste dno i łagodnie opada, stanowiąc idealne i bezpieczne kąpielisko nawet dla małych dzieci. Na terenie jednak całego państwa występują różne atrakcje, a w tym liczne baseny wypełnione gorącymi wodami termalnymi. Także miasta węgierskie, z Budapesztem na czele przyciągają licznych turystów, dla których przygotowano szereg zabytków i innych, dodatkowych atrakcji.

Połączenie autokarowe firmy Sindbad Interbus zapewnia pasażerom bezpośredni przejazd z Polski do Węgier. Przystanki pośrednie na tej trasie ustanowione zostały w miastach: Kraków, Katowice, Częstochowa, Łódź i Warszawa w Polsce; a także Budapeszt na Węgrzech. Trasa ta przejeżdża dodatkowo przez Słowację, zaś zmierza docelowo do Bułgarii.