Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Lamii w Grecji

Tanie Bilety Autokarowe Lamia. Autokary Polska Grecja. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Lamii. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

W centralnej Grecji leży stolica prefektury Ftiotyda i regionu administracyjnego Grecja Środkowa – Lamia. Zamieszkuje ją około 58 tysięcy ludzi. Jest to jedno z miast partnerskich Rzeszowa.
Jedna z wersji o pochodzeniu nazwy miasta mówi o tym, że została ona zaczerpnięta od mitologicznej postaci imieniem Lamia. Ponieważ Miejscowość ta może poszczycić się licznymi zabytkami pochodzącymi ze starożytności, jest ona chętnie odwiedzana przez turystów z całego świata.
Ludzie odwiedzający Lamię najczęściej udają się do najpopularniejszych miejsc i zabytków w mieście. Należą do nich: usytuowany na wzgórzu zamek (ślady budownictwa na tym terenie sięgają epoki brązu), XIV-wieczny, bizantyński monastyr św. Agatona w Lamii, Most Gorgopotamos, z jego historyczną rolą w historii narodowych ruchów oporu II wojny światowej, Jaskinia Arsali, w pobliskich górach Iti, monastyr w Damaście, fragmentami, w tym główna świątynia - XI-wieczny, zamek bizantyński w Ipati (Ypati). Bardzo chętnie odwiedzane są także liczne muzea (np. radiofonii, kolejnictwa, historii naturalnej). 

Przewozy autokarowe do Lamii - Grecja - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Lamia posiada bardzo dobrze rozwiniętą bazę noclegową, a turyści mogą tam korzystać z licznych hoteli, kempingów oraz tanich pokojów gościnnych.
Autokary do Lamii zapewniają  Adamis Tour, autokary Agat, Autokar Polska, Marek Travel, autobusy Sindbad. Dzięki ich licznym ofertom podróż autobusem z Polski do Grecji jest dostępna dla każdego.
Wszystkich zainteresowanych propozycją jaką są autokary do Lamii oraz tanie bilety autokarowe zapraszamy do skorzystania z wyszukiwarek zamieszczonych na naszej stronie internetowej.

 

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Grecji  - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Lamii sprawdzały także bilety autokarowe do Aten oraz autokary do Larisy.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe masz gwarancję najniższej ceny oraz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem. Korzystaj i rezerwuj teraz.