Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Berno w Szwajcarii

Tanie Bilety Autokarowe Berno. Autokary Polska Szwajcaria. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Berno. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Berno jest miastem, w którym znajduje się siedziba szwajcarskiego rządu, jednak pozostało ono przy tym bardzo skromne, z niezwykle zabytkową zabudową. Najlepiej świadczyć o tym może fakt, iż stary rynek od wielu lat widnieje na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO, co zawdzięcza średniowiecznemu stylowi. Na uwagę bez wątpienia zasługują także uliczki Marktgasse i Kramgasse, na których na długości 150 metrów zobaczyć można usytuowanych obok siebie 11 fontann, pochodzących z XVI wieku. Osoby lubiące aktywny wypoczynek i wodę, powinny przybyć do Berna w okresie letnim, wtedy można spłynąć w dół rzeki Aare, która przepływa przez tą uroczą miejscowość.

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Berno sprawdzały także bilety autokarowe do Fryburga oraz autokary do Genewy.

Szukasz bilety autokarowe do Berno? Wybierz termin, przewoźnika, zapłać za bilet kartą lub przelewem, a za kilka chwil będziesz miał gotowy swój bilet, który prześlemy na podany przez Ciebie adres e-mail.

Przewozy autokarowe do Szwajcarii - Berno - Sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe on line!

Żeby dostać się autokarami do Berna można skorzystać z oferty wielu polskich przewoźników, między innymi linii Agat, Sindbad, Eurolines Polska bądź Almabus. Kursują one oczywiście w obie strony, tak więc nie będzie większego problemu ze znalezieniem połączenia relacji Szwajcaria - Polska, od razu można zakupić bilet w obie strony. Z finansowego punktu widzenia jest to nawet wskazane, gdyż wtedy można nieco zaoszczędzić, niż gdyby kupowało się dwukrotnie osobno bilet w jedną stronę. Autobusy do Berna kursują praktycznie we wszystkie dni tygodnia, terminy odjazdów zależą od miasta, z którego zdecydujemy się wyruszyć, a tutaj wybór jest duży. Autokar do Berna odjeżdża z takich miast jak Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Białystok i wiele, wiele innych.
Oczywiście za pomocą polskich przewozów autokarowych można dostać się również do innych szwajcarskich miast, między innymi Genewy, Zurychu czy też Bazylei i także można liczyć na szeroką ofertę przewoźników.

Czy wiesz, że ceny naszych biletów autokarowych do Berno w Szwajcarii to ceny bez prowizji? Sprawdź bilety, wybierz przewoźnika i rezerwuj już dziś. Płatności za bilety możesz dokonać kartą lub przelewem.