Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Wiednia w Austrii

Tanie Bilety Autokarowe Wiedeń. Autokary Polska Austria. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Wiednia. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

 

Jednym z najbardziej atrakcyjnych turystycznie austriackich miast jest oczywiście stolica tego alpejskiego kraju - Wiedeń. Co roku przyciąga on rzeszę turystów i trudno się temu dziwić, gdyż znajduje się tam naprawdę bardzo wiele unikalnych miejsc i zabytków. Przede wszystkim należy wymienić pałace, z którymi wiąże się historia Austrii: ponad 700-letni Hofburg, w którym urzędowali Habsburgowie, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO pałac Schonbrunn, gdzie przebywał chociażby sam Napoleon, czy też Pałac Kinskich, gdzie w 1763 roku urodził się książę Józef Poniatowski. Poza tym w Wiedniu nie brakuje także obiektów sakralnych, a do najważniejszych z nich można zaliczyć Katedrę św. Szczepana, której początki datuje się już na XIII wiek. Warty uwagi jest także Kościół Wotywny z XIX wieku, który został ufundowany przez ówczesnego cesarza - Maksymiliana I.

Szukasz bilety autokarowe do Wiednia? Wybierz termin, przewoźnika, zapłać za bilet kartą lub przelewem, a za kilka chwil będziesz miał gotowy swój tani bilet na autokar do Wiednia.

Przewozy autokarowe do Austrii - Wiedeń - Sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe on line!

Austria jest bardzo dobrym ośrodkiem turystycznym dla wielu grup docelowych, gdyż dzięki położeniu w Alpach oraz bogatej historii i kulturze, może zaspokoić potrzeby zarówno osób pragnących uprawiać turystykę aktywną, jak i tych nastawionych na zwiedzanie. Autobusy do Austrii kursują z całej Polski, praktycznie we wszystkie dni tygodnia i obsługiwane są przez takich przewoźników jak: Almabus, Eurobus, Sindbad, Rudnik Tumay, Jordan czy Interbus-Sindbad. Nie należy martwić się także o powrót, gdyż równie często kursują autokary relacji Austria - Polska.

Czy wiesz, że ceny naszych biletów autokarowych do Wiednia w Austrii to ceny bez prowizji? Sprawdź bilety, wybierz przewoźnika i rezerwuj już dziś. Płatności za bilety możesz dokonać kartą lub przelewem.

Przewozy autokarowe do Wiednia obsługiwane są przez wielu polskich przewoźników międzynarodowych, np. Sindbad, Almabus, Eurolines Polska, Rudnik Tumay czy Intercars. Należy mieć na uwadze, iż ceny są bardzo zróżnicowane, dlatego warto zapoznać się z ofertami różnych linii, aby móc wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie ofertę. Dobrze jest zarezerwować bilety autokarowe do Wiednia zawczasu, gdyż dzięki temu można również trochę zaoszczędzić. Czas podróży uzależniony jest przede wszystkim od miejsca wyjazdu oraz trasy przejazdu, ale z większości miejscowości w Polsce nie powinien przekroczyć kilkunastu godzin.

Ci którzy kupili bilet autokarowy do Wiednia sprawdzali także bilety autokarowe do Innsbrucka oraz autokary do Linz.