Error
  • The template for this display is not available. Please contact a Site administrator.

Evatrans

Przewozy Autokarowe Evatrans. Autobusy Polska Niemcy. Tanie bilety autobusowe. Busy Polska Niemcy, busy do Berlina.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Evatrans On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W WYSZUKIWARCE EUROTICKET- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.
Linie autokarowe Evatrans. Evatrans to firma, która została powołana do życia w roku 1989 jako biuro turystyki zagranicznej. Było to pierwsze polskie biuro na Pomorzu, z siedzibą w Koszalinie. Oferta tej firmy obejmowała organizację wypoczynku, obozów dla szkół, wczasów, a także innych ofert turystycznych kierowanych zarówno do grup, jak i do osób indywidualnych.

Bilety Autokarowe Z Polski i do Polski
Kupuj On Line. Korzystaj ze zniżek i promocji.

Obok działalności turystycznej, firma Evatrans zajmowała się równocześnie licencjonowanym organizowaniem międzynarodowych przewozów autokarowych osób. Jedyne kierunki obsługiwane przez tę firmę dotyczy kierunków Polska – Niemcy – Polska. Bogate doświadczenie zawodowe oraz wysoka jakość świadczonych usług przez tę firmę przejawia się w zrzeszeniu z niemieckim koncernem TUI, uzyskaniem licencji IATA, a także w członkostwie w Konsorcjum Polskich Biur Podróży, a także w Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Bilety autokarowe na oferowane przejazdy z przewoźnikiem Evatrans, pasażerowie nabywać mogą drogą internetową, bądź w licznych agencjach współpracujących z firmą. Profesjonalizm działania zapewnia pasażerom firmy Evatrans bezpieczną i wygodną podróż, w nowoczesnych autokarach, klimatyzowanych i wyposażonych w rozkładane fotele, pokładową toaletę, czy barek. Dodatkowo przewoźnik ten regularnie oferuje klientom szereg różnych obniżek i rabatów w cenach biletów na konkretne połączenia, aby ta oferta była dla nich jeszcze korzystniejsza.

Połączenia autokarowe obsługiwane przez firmę Evatrans realizowane są na trasie Polska – Niemcy – Polska. Przykładowe miasta polskie, w których zlokalizowane są przystanki autokarowe tych tras to: Koszalin, Szczecin, Nowogard, Słupsk, Świnoujście, czy Goleniów. Zaś miasta niemieckie, do których dojechać można z tym przewoźnikiem to: Getynga, Kassel, Frankfurt, Mannheim, Karlsruhe, Stuttgart, Hannover, Bielefeld, Dortmund, Essen, Duisburg, Neuss oraz Bonn.

Bilety Autokarowe Evatrans